RojaDirecta Basketball Live Streams

Watch Live Basketball Streaming on Roja Directa Online!

04:30 New Zealand - Hong Kong

05:59 Hawaii Rainbow Warriors - Long Beach

06:00 Japan - China

06:00 Townsville Fire (W) - Sydney Uni Flames (W)

10:00 Turan - ChelGU

10:00 Rivne-OSHVSM (W) - Vinnitsa lightning (W)

11:00 Azerbaijan - Kosovo

11:00 Guinea - Kenya

11:00 Shymkent - Barsy 2

11:30 TTT Riga (W) - Aistes Kaunas (W)

12:00 Besiktas (W) - Yzmyt Belediespor (W)

12:00 GAS Eunikos (W) - Esperides Kallitheas (W)

12:00 Emlak Konut Gelisim 2 (W) - Burhaniye (W)

12:30 Winterthur (W) - Fribourg (W)

12:45 Ankaragucu - Balikesir

13:00 Athinaikos (W) - PAOK (W)

13:00 Eleftheria Moschatou (W) - Proteas Voulas (W)

13:00 Niki Lefkadas (W) - Iraklis (W)

13:30 KAZL Split (W) - Maribor (W)

13:30 Tresnjevka (W) - St. Poelten (W)

13:30 Vevey Riviera - Swiss Central Basket

14:00 Libya - Uganda

14:00 Milon - Eleftheroupoli

14:00 Turkey - Iceland

14:00 Bellona Kayseri (W) - Galatasaray (W)

14:00 Olympiacos (W) - Panathinaikos (W)

14:00 Turgutlu (W) - Botas 2 (W)

15:00 Armenia - Albania

15:00 CAR - Madagascar

15:30 Winterthur - Villars

16:00 Ireland - Switzerland

16:00 Duchess Klosterneuburg (W) - Slavia Banska Bystrica (W)

16:00 Piestanske Cajky (W) - Triglav (W)

16:00 Bulgaria - Germany

16:00 Troistorrents (W) - Pully (W)

16:05 Latvia - Slovakia

17:00 Luxembourg - Norway

17:00 Tunisia - Angola

17:00 Novy-Jicin - Lynx Liberec

17:30 Brno U23 - Lokomotiva Plzen

17:30 USK Prague B - Olomouc

17:30 ULR Basket - Bernex

17:30 Belgium - Spain

17:30 Celik (W) - Kozara (W)

18:00 Ivory Coast - Egypt

18:00 La Salle Explorers - Rhode Island Rams

18:00 Rutgers Scarlet Knights - Maryland Terrapins

18:00 South Florida Bulls - SMU Mustangs

18:00 St John`s Red Storm - Creighton Bluejays

18:00 Wagner Seahawks - LIU Sharks

18:00 Zlin - SP Basket

18:00 Hungary - Italy

18:00 Slovenia - Israel

18:00 Duga (W) - Student Nis (W)

18:00 Probasket (W) - Kriva Palanka (W)

18:00 Zadar Plus (W) - Sibenik (W)

19:00 Philadelphia - Milwaukee

19:00 Maine Celtics - Westchester

19:00 Montenegro - Sweden

19:00 Topolchanka (W) - Partizan (W)

19:30 Podstrana - Crikvenica

19:30 Samobor - Zagreb

20:00 Boston Terriers - Loyola Maryland Greyhounds

20:00 Bucknell Bison - Army Black Knights

20:00 Cape Verde - Nigeria

20:00 Colgate Raiders - American Eagles

20:00 Evansville Purple Aces - Illinois Salukis

20:00 Fairfield Stags - Siena Saints

20:00 Memphis Tigers - Florida Atlantic Owls

20:00 Michigan Wolverines - Purdue Boilermakers

20:00 Mount St Mary`s - Iona Gaels

20:00 Navy Midshipmen - Holy Cross Crusaders

20:00 Northern Kentucky Norse - IUPUI Jaguars

20:00 Rider Broncs - Quinnipiac Bobcats

20:00 Robert Morris Colonials - Cleveland State Vikings

20:00 Memphis Hustle - Birmingham Squadron

20:00 Ukraine - Portugal

21:00 Green Bay Phoenix - Youngstown Penguins

21:00 Milwaukee Panthers - Purdue Fort Wayne Mastodons

21:00 Oakland Golden Grizzlies - Wright Raiders

21:00 St Peter's Peacocks - Marist Red Foxes

21:00 Delaware Blue Coats - Motor City Cruise

21:30 Phoenix - LA Lakers

22:00 Michigan Spartans - Ohio Buckeyes

22:00 Tulane Green Wave - UAB Blazers

22:00 Virginia Rams - St Joseph`s Hawks

22:00 Wichita State Shockers - Temple Owls

22:00 G League Ignite - South Bay Lakers